Kalendarium

Poniedziałek, 2024-06-03

Imieniny: Anatola, Leszka

XVII BEŁCHATOWSKI TURNIEJ INFORMATYCZNY

16 marca odbył się XVII BEŁCHATOWSKI TURNIEJ INFORMATYCZNY, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. gen. Ludwika Czyżewskiego pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego, który ufundował nagrody dla zwycięzców.

W konkursie uczestniczyło 21 drużyn dwuosobowych reprezentujących 4 szkoły z terenu powiatu bełchatowskiego. Konkurs składał się z części pisemnej, po której 6 najlepszych drużyn wzięło udział w praktycznej części finałowej.
Zwycięzcami konkursu zostali: Albert Brożyna i Gabriel Komor z ZSP w Szczercowie, drugie miejsce zajęli: Maciej Gładysiak i Tomasz Orłowski z I LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie, trzecie miejsce zajęli: Kamil Dziedzic i Jakub Wojciechowski z ZSP w Szczercowie. Pozostałe miejsca w finale zdobyli uczniowie naszej szkoły: Szymon Woźniak i Patryk Saganowski, Oskar Junczyk i Adrian Kaźmierczak oraz Eryk Świątek i Bartłomiej Malak.
Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów!