• Odwiedziło nas: 2008012

XXXVII OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Podobnie do lat poprzednich 37 etap okręgowy olimpiady odbył się w Wieluniu w Zespole Szkół nr 1.

Dotychczasowa tematyka trójstopniowych zawodów obejmuje zagadnienia ujęte w podstawach programowych kształcenia w zawodach budowlanych wymienionych w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego lub branżowego. Głównym organizatorem Olimpiady jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.
Tematy olimpiady zgrupowane są w dwóch częściach: A i B. Czas przeznaczony na opracowanie tematów każdej części wynosi 120 minut. Pomiędzy obu częściami zawodów jest przerwa nie krótsza niż 30 minut. Wartość punktowa tematów ustalana jest w przedziale 1-10 punktów. Suma punktów możliwych do uzyskania wynosi 80.
W tym roku z naszej szkoły do zawodów przystąpili:
Witowska Magdalena 5 B/M TE
Różańska Weronika 4 B/M TE
Dymiński Kacper 4 B/M TE
Pluskota Igor 2 B TE
Wszystkim gratulujemy i czekamy na wyniki!!!!