• Odwiedziło nas: 2069206

Promocja ZSP nr 1 w Bełchatowie w Szkole Podstawowej nr 4

Dnia 29 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. S. Żeromskiego w Bełchatowie Pani Małgorzata Warzyńska przedstawiła na spotkaniu z rodzicami ofertę kierunków kształcenia w Zespole Szkół Pondpodstawowych nr 1.

Informacje dotyczyły przede wszystkim ukazania młodym ludziom, którzy planują swoją karierę, kierunków przyszłości oferowanych przez Naszą Szkołę. Rodzice dowiedzieli się z jakimi uczelniami, zakładami pracy, instytucjami użyteczności publicznej, służbami mundurowymi współpracujemy oraz jakie osiągnięcia na szczeblu krajowym, wojewódzkim, powiatowym w konkursach i olimpiadach zajmują Nasi Uczniowie. Cenną informacją było pozyskanie wiedzy na temat klas patronackich. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a rodzice i wychowawca klasy 8 byli zainteresowani spotkaniem.

Za możliwość spotkania dziękuję Pani Justynie Maciejewskiej Dyrektor SP nr 4 w Bełchatowie oraz Pani Małgorzacie Weder – Tatarczak wychowawczyni klasy 8 a.