OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna arrow Kosmiczna wiedza II
Kosmiczna wiedza II | Drukuj |
Image 
 
Powiat Bełchatowski realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 pn. „Kosmiczna wiedza II - kursy i szkolenia w ZSP nr 1 w Bełchatowie”.
W związku powyższym ZAPRASZAMY uczniów oraz uczennice uczęszczające do III i IV klasy Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie i uczące się na kierunkach technik: elektronik, elektryk, informatyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojazdów samochodowych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, ramach którego  zaplanowane zostały:
• specjalistyczne szkolenia  IPC - zaawansowane metody lutowania i naprawy pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej, które potwierdzone będą międzynarodowym certyfikatem ukończenia,  
• kursy zawodowe SEP - zakończone egzaminem SEP,
oraz
• staże zawodowe ze stypendium w wysokości 1 800 zł (brutto) dla każdego ucznia.

Rozpoczynamy nabór 80 uczestników, którzy mają chęć nieodpłatnie podnosić swoje kwalifikacje i chcą uzyskać dodatkowe kompetencje w swoim zawodzie.
Termin rekrutacji upływa 30 września 2021 r. (dopuszcza się możliwości przedłużenia rekrutacji do momentu zebrania wymaganej liczby uczestników)*
Decydujące jest również  kryterium dochodowe.
Poniżej znajdują się dokumenty, które należy złożyć w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie, przy ul. Czaplineckiej 96,  w tym Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. Formularze oraz  Regulamin dostępne są również w Biurze Projektowym – Zespół ds. Strategii i Rozwoju Powiatu Starostwo Powiatowe w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 26 w Bełchatowie.
 
 
Zapraszamy uczniów oraz uczennice uczęszczające do III i IV klasy Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie i uczące się na kierunkach technik: elektronik, elektryk, informatyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojazdów samochodowych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, ramach którego zaplanowane zostały:
- specjalistyczne szkolenia IPC - zaawansowane metody lutowania i naprawy pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej, które potwierdzone będą międzynarodowym certyfikatem ukończenia,
- kursy zawodowe SEP - zakończone egzaminem SEP,
oraz
- staże zawodowe ze stypendium w wysokości 1 800zł (brutto) dla każdego ucznia.
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”