OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Licealiada | Drukuj |
17 września na terenie bełchatowskiego PCS-u odbyły się w ramach Licealiady indywidualne biegi przełajowe. W biegu na dystansie 1000m uczestniczyło 48 dziewczyn, a dystans 1500m pokonywało 58 chłopców.
Barw naszej szkoły broniły trzy uczennice: Kinga Moskot (kl. 2P/W- 10 miejsce), Julia Stępień (2B/M- 11 miejsce) oraz Natalia Czarnecka (2W- 24 miejsce).
Najlepszy wynik wśród uczniów naszej szkoły osiągnął Kacper Frączyk z klasy 3D zajmując drugie miejsce. Pozostali reprezentanci naszej szkoły to: Michał Domański (1I), Bartłomiej Grosicki (2H), Mateusz Grzywna (2H), Marcel Jon (1D/S), Maksymilian Hamczyk (1B/M) oraz Krystian Błaszczyk (1B/M).
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.

 

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”