OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Spacer z seniorami | Drukuj |
W dniu 14.09.2021r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunami p. Agnieszką Jędrzejewską-Florczyk i p. Barbarą Gajdą udali się do Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie by zabrać pensjonariuszy na spacer po mieście. W czasie wycieczki odwiedziliśmy miejskie parki, karmiliśmy nad Rakówka dzikie kaczki, odpoczywaliśmy w tężni solankowej. Nie zabrakło również słodkiego posiłku. Wszyscy pensjonariusze, opiekunowie oraz wolontariusze byli bardzo zadowoleni, że mogli wspólnie spędzić czas i aktywnie odpoczywać na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję na powtórzenie podobnych akcji w najbliższym czasie.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”