OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Powiatowe drużynowe zawody lekkoatletyczne | Drukuj |
23 września na obiektach bełchatowskiego PCS-u odbyły się powiatowe drużynowe zawody lekkoatletyczne. Największy sukces z naszej ekipy Jakub Domurad z klasy 4D/S pchając kule na odległość 12,08m wygrywając zawody.

Najlepszy wynik wśród dziewcząt osiągnęły nasze sprinterki w składzie: Zuzanna Kochelska (2P/W), Julia Przyborek (2P/W), Natalia Marczak (1P/W), Klaudia Siwiaszczyk (3B/M) zajmując trzecie miejsce. Reprezentacja naszej szkoły w klasyfikacji dziewcząt zajęła trzecie miejsce oprócz naszych biegaczek barwy naszej szkoły reprezentowały: Julia Stępień (2B/M), Kinga Moskot (2P/W), Natalia Wiewiórska (2P/W), Sylwia Strucka (3P/W), Martyna Michalska (3BSg) oraz Martyna Krawczyk (3P/W).
Drużyna chłopców zajęła 5 miejsce. W skład zespołu wchodzili: Mateusz Smulski (3Pwg), Damian Retkiewicz (3S/A), Wiktor Retkiewicz (3D), Sebastian Kalwinek (1P/W), Kacper Frączyk (3D), Kacper Jeziorny (3BSg), Damian Michalak (4D), Jakub Kołatek (3E) oraz Imer Sejdija (1D/s).
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”