OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Dzień chłopaka | Drukuj |
W dniu 22 września 2021 r. uczniowie klasy 3BeM TE i 2j/t SBIS w ramach obchodów DNIA CHŁOPAKA uczestniczyli w seansie filmowym w kinie HELIOS.

Uczniowie wybrali nowy film studia MARVEL „Shang chi i legenda dziesięciu pierścieni”, opowiadający o odwiecznej walce dobra ze złem. Film okazał się ciekawy, z wieloma efektami specjalnymi, z nutą chińskiej legendy, piękną muzyką i scenami walki, które często przypominały taniec. Ciekawostką były dwie sceny po napisach końcowych, zapowiadające dalsze losy bohaterów.

 

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”