OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Mistrzostwa Powiatowu w piłkę siatkową dziewcząt
W piątek 14 lutego w popularnym "Bronku" odbyły sie Mistrzostwa Powiatowu w piłkę siatkową dziewcząt. Drużyna Naszej Szkoły rozegrała trzy zacięte pojedynki, w których uległa zespołowi z "Mickiewicza" 0:2, pokonała 2:1 drużynę ze Szczercowa i przegrała 0:2 z II LO Bełchatów.
Czytaj całość
 
II Powiatowy Konkurs Historyczny "II Rzeczpospolita (1918-1939)"
W dniu 11.02.2020 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie odbył się II Powiatowy Konkurs Historyczny „II Rzeczpospolita (1918 – 1939)”. Udział w nim wzięło 18 uczniów. Reprezentowali oni następujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu bełchatowskiego:
- I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bełchatowie,
- II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie,
- IV Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie,
- VI Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Bełchatowie,
- Technikum Energetyczne w Bełchatowie,
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie.
Czytaj całość
 
Walentynki w Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach
"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas".
Flora Edwards

Dnia 14 lutego 2020 r. zawitaliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach, aby świętować Walentynki wraz z pensjonariuszami.
Czytaj całość
 
KONKURS PIOSENKI MIŁOSNEJ - wyniki
I miejsce: Julia Cabaj kl. I p/w LO
II miejsce: Tosia Lasoń kl. I B/M TE
III miejsce: Natalia Kalecińska kl. I p/w LO
Czytaj całość
 
Konkurs
Image
 
 
POCZTA WALENTYNKOWA

Image 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do skorzystania z poczty walentynkowej z okazji święta zakochanych w dniu 14.02.2020 r.

 
Konkurs
III Powiatowy konkurs wiedzy o Bhp i Prawie Pracy „BĄDŹ NAJLEPSZY – ZOSTAŃ MISTRZEM!”

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Bełchatowskiego. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań tematyką prawa pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy, pobudzanie twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu.
Regulamin konkursu
 
Zapraszamy do udziału w projekcie PLAN GLINIARZ
Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie uczestniczy w projekcie PLAN GLINIARZ, którego organizatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Projekt rozpocznie się 26 lutego 2020 w Bełchatowie, będzie realizowany na terenie województwa łódzkiego i zakończy się zawodami oraz galą finałową uczestników.
Wydarzenie to jest skierowane przede wszystkim do pasjonatów sztuk walki, ale również tych, którzy chcieliby spróbować  swoich sił w tej dziedzinie.  Z darmowych treningów w zakresie sztuk walki, które na terenie województwa odbywają się na terenach szkół średnich województwa łódzkiego, może skorzystać każdy Pasjonat, który wypełni formularz i dostarczy go do nas przed zajęciami. Formularz zgłoszeniowy i charakterystyka PLANU GLINIARZ dostępne są na stronie internetowej KPP w Bełchatowie oraz KWP w Łodzi w artykule „Ruszamy z kolejną edycją Planu Gliniarz".
W Bełchatowie na taki trening zapraszamy już 26 lutego 2020 roku, o godzinie 11.00, w Sali Sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1, przy ul. Czaplinieckiej 96.
Czytaj całość
 
Konkurs

Image

Regulamin II Powiatowego Konkursu Multimedialnego „Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem?”

 
Regulamin przyznawania stypendiów
 
English? Yes, I can!
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów SZKOŁY BRANŻOWEJ do wzięcia udziały w konkursie szkolnym z języka angielskiego, który odbędzie się 18.02.2020 r. o godzinie 9.40 w sali 11. Konkurs ten będzie obejmował znajomość zasad gramatyki, struktur leksykalno-gramatycznych i słownictwa. Zgłoszenia przyjmuje p. Monika Gawęda w sali 137 do 14.02. Na zwycięzców czekają nagrody! Zapraszamy!
 
Komunikat
W dniu 07 lutego odbędą się w sali nr 11 w godz. 10.40 - 12.15 (4,5 godz. lekcyjna) szkolne eliminacje do konkursu powiatowego KONKURSU WIEDZY O BHP I PRAWIE PRACY „BĄDŹ NAJLEPSZY – ZOSTAŃ MISTRZEM!”. Osoby zapisane u nauczycieli w sali nr 54 i 58 (M. Warzyńskiej i R. Herudzińskiego) proszone są o punktualne przybycie na konkurs.
 
Konkurs
SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "THE MASTER OF LISTENING"
Dnia 30.01.2020 r. odbył się konkurs językowy "The Master of Listening", którego głównym celem było rozwijanie umiejętności rozumienia tekstu słuchanego, poszerzenie zakresu słownictwa oraz praca z materiałami autentycznymi. W konkursie wzięło udział 45 uczniów naszej szkoły z klas liceum i technikum, a do drugiego etapu zakwalifikowało się 10 osób.
Czytaj całość
 
Akcja krwiodawstwa!!!
Zapraszam wszystkich pełnoletnich uczniów do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 4 lutego (wtorek), w godzinach 9.00-12.00 w holu przed aulą ZSP nr 1.
Przypominam jednocześnie, iż należy przed oddaniem krwi pić dużo wody i rano zjeść śniadanie. Przychodzimy zdrowi i z dokumentem tożsamości.
Do zobaczenia
Agnieszka Wróblewska
 
Stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego 2020
Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XIV edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Nabór wniosków o przyznanie stypendium odbędzie się w terminie od 27 stycznia 2020 r. do 21 lutego 2020 r.
Czytaj całość
 
Konkurs Piosenki Miłosnej
Wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w koncercie laureatów zapraszamy do zapisów u p. Iwony Krawczyk (sala nr 1) lub przez wiadomość na dzienniku elektronicznym do dnia 12.02.2020 r.
 
Image 
 
Test Sprawnościowy
W dniu 19.12.2019 r. w naszej szkole w sali gimnastycznej odbył się policyjny test sprawnościowy. W teście udział wzięły 73 osoby.
Najlepsi uczniowie:
1. Markiewicz Jakub klasa Ig/t - czas 1,16.
2. Radzicki Dominik klasa IIId - czas 1,19.
3. Mielczarek Paweł klasa IIIe/s - czas 1,21.
Czytaj całość
 
Szkolny konkurs z języka angielskiego
Konkurs „The Master of Listening” odbędzie się 30 stycznia o godz. 9:40 w sali nr 11. Serdecznie zapraszamy uczniów klas liceum i technikum biorących udział w konkursie.
Powodzenia i do zobaczenia!!!
 
KOMUNIKAT
Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2020 roku przez uczniów/absolwentów upływa:
- 07 lutego 2020 r. dla podstawy programowej 2017
- 22 lutego 2020 r. dla podstawy programowej 2012
Miejsce składania deklaracji: pokój nr 29.
 
KONKURS
„English Grammar”
Odbędzie się w dwóch etapach:
ETAP I - poziom podstawowy (test a,b,c).
Czasy: Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Present Perfect Continuous, Past Simple, Past Perfect, Past Continuous, Future Simple.
ETAP II - poziom rozszerzony (test abc, wypełnianie luk, tłumaczenie wyrazów i fragmentów zdań itp.).
Czasy teraźniejsze, czasy przeszłe, czasy przyszłe, czasowniki modalne, strona bierna (Passive Voice), mowa zależna (Reported Statements), zdania warunkowe (Conditionals), I wish/ If only.
ETAP III – opcjonalny.
TERMIN – 27.02.2020 r. godz. 9.00 (sala 218).
Do etapu II-go zakwalifikują się uczniowie z największą ilością punktów.
Zapisy u pani Izabeli Kurkowskiej (sala 218) i pani Anny Jaszczak (sala 218A). Informacje na temat zakresu materiału u pani Izabeli Kurkowskiej. Ostateczny termin zapisów do dnia 25.02.2020 r.
Organizatorzy konkursu: Izabela Kurkowska, Anna Jaszczak
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 200 z 1715

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”