OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Dzień wolny

Zarządzenie nr 07/2021

 

 
Giełda pracy
Image
 
 
Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022
Od dziś, 17 maja można składać wnioski o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. Ustalony przez Ministra Edukacji i Nauki harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.
 
 
Oferta pracy
Lider rynku medialnego w Bełchatowie - DOLSAT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 23 C poszukuje pracowników do Działu Technicznego.
Zakres obowiązków:
1. Montaż infrastruktury teleinformatycznej (GPON, światłowody, okablowanie UTP)
2. Podłączanie Abonentów w systemach DOCSIS, GPON, TCP/IP
Oferujemy:
1. elastyczny czas pracy
2. premiowe wynagrodzenie
3. dostęp do najnowszych technologii teleinformatycznych
4. niezbędne narzędzia do pracy
5. zapewniamy niezbędne przeszkolenie
6. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać z dopiskiem „Pracownik Działu Technicznego” na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub dostarczyć bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta Spółki DOLSAT przy ul. Wojska Polskiego 23c w Bełchatowie.
Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 
Oferta Pracy
NIE MASZ DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, bo dopiero wchodzisz w rynek pracy?

My damy Ci szansę zdobyć to doświadczenie w fabryce, gdzie produkujemy soki, napoje, wodę.
Przyjdź do Nas i przekonaj się o możliwościach współpracy.

Bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenie lub jego brak, jeśli:
- masz wykształcenie techniczne/mechaniczne
- jesteś chętny do nauki
- gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym

sprawdź siebie na rozmowie kwalifikacyjnej, zaczynając od wysłania do naszej fabryki swojego CV.

Zapraszamy do rekrutacji na Operatora Maszyn Produkcyjnych – podejmiesz wyzwanie?

Kontakt do nas: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć albo zadzwoń pod numer tel. 785 777 125, jesteśmy w Ruszczynie, obok Kamieńska.
 
UWAGA - EGZAMIN MATURALNY Z INFORMATYKI
Maturzyści, którzy zdają egzamin z informatyki proszeni są o przybycie do szkoły w dniu 18 maja na godzinę 9:00 do sali przydzielonej na ten egzamin (tj. sali 144 lub 221).
W ciągu jednej godziny zdający sprawdza poprawność działania komputera, na którym będzie zdawał egzamin i wybranego przez siebie oprogramowania. Sprawdzenie odbywa się w obecności administratora pracowni oraz członka zespołu nadzorującego. Fakt sprawdzenia komputera i oprogramowania zdający potwierdza podpisem na stosownym oświadczeniu.
Zdający, administrator i członek zespołu nadzorującego zobowiązani są przyjść w maseczce. Proszę również o założenie rękawiczek jednorazowych.
 
"Kosmiczna wiedza II - kursy i szkolenia w ZSP nr 1 w Bełchatowie"
Zapraszamy uczniów oraz uczennice uczęszczające do III i IV klasy Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie i uczące się na kierunkach technik: elektronik, elektryk, informatyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojazdów samochodowych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, ramach którego zaplanowane zostały:
- specjalistyczne szkolenia IPC - zaawansowane metody lutowania i naprawy pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej, które potwierdzone będą międzynarodowym certyfikatem ukończenia,
- kursy zawodowe SEP - zakończone egzaminem SEP,
oraz
- staże zawodowe ze stypendium w wysokości 1 800zł (brutto) dla każdego ucznia.
 
 
EGZAMINY POPRAWKOWE
EGZAMINY POPRAWKOWE - sierpień 2021
 
Szczepienia
Czego nie wiesz o szczepionkach (nie tylko) przeciw koronawirusowi?
 
Życzenia
Wszystkim Maturzystom życzymy wiary we własne siły, powodzenia oraz osiągnięcia wyników, które spełnią Wasze oczekiwania i otworzą drzwi do pięknej przyszłości.
Dyrekcja, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Koleżanki i Koledzy z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1
 
Image 
 
Harmonogram egzaminów maturalnych
 
UWAGA MATURZYŚCI!
 
 
Zakończenie roku klas maturalnych
Klasy maturalne spotykają się z wychowawcami 30 kwietnia według następującego porządku:
Klasa III p/w LO – sala 60 godz. 8:30
Klasa IVI TE – sala 148 godz. 9:00
Klasa IVB TE – sala 146 godz. 9:30
Klasa IVDCM TE – sala 60 godz. 10:00
Klasa IVE/S TE – sala 148 godz. 10:30
 
Dzień Otwarty Młodzieżowego Centrum Kariery OHP
Image
 
Image
 

 

 

 

Czytaj całość
 
UWAGA ABSOLWENCI!
UWAGA ABSOLWENCI, KTÓRZY PRZYSTĘPOWALI DO MATURY W LATACH 2016 – 2020!
Absolwent, który przystępował do egzaminów maturalnych w latach 2016 – 2020, ale nie otrzymał świadectwa dojrzałości, ponieważ:
• nie zdał obowiązkowego w części ustnej lub
• nie przystąpił do egzaminu maturalnego z jednego przedmiotu na poziomie rozszerzonym
musi wypełnić formularz (załącznik 31) i złożyć go do dyrektora właściwej OKE do 31 maja 2021 roku. Jest to wniosek o wydanie w 2021 roku świadectwa dojrzałości.
Formularz dostępny jest na stronie: https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/komunikaty-i-informacje/   
w dokumencie: Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2021 r. – ZAŁĄCZNIKI w wersji edytowalnej AKTUALIZACJA z 29 grudnia 2020 r.
 
Nekrolog
Image
 
 
Życzenia Wielkanocne
Image
 
KOMUNIKAT
31 marca 2021 roku przekazane będą do szkoły w formie elektronicznej wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w sesji styczeń-luty 2021. Informacji o wynikach egzaminu udzielali będą swoim uczniom wychowawcy klas od 1 kwietnia 2021 roku. Świadectwa kwalifikacyjne oraz informacje o wynikach w formie dokumentów zostaną przekazane wychowawcom po 8 kwietnia 2021 roku. Absolwenci odbierają dokumenty w sekretariacie szkoły. Zdający, którzy uzyskali negatywny wynik egzaminu mają możliwość złożenia deklaracji na sesję czerwiec-lipiec 2021 do dnia 9 kwietnia 2021 roku. Deklaracje będą przyjmowane w każdy poniedziałek i środę w godzinach od 8 do 12 u kierownika zajęć praktycznych w pokoju nr 29.
 
Nekrolog
Image
 
 
Kosmiczna wiedza II
Image 
 
Powiat Bełchatowski realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 pn. „Kosmiczna wiedza II - kursy i szkolenia w ZSP nr 1 w Bełchatowie”.
W związku powyższym ZAPRASZAMY uczniów oraz uczennice uczęszczające do III i IV klasy Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie i uczące się na kierunkach technik: elektronik, elektryk, informatyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojazdów samochodowych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, ramach którego  zaplanowane zostały:
• specjalistyczne szkolenia  IPC - zaawansowane metody lutowania i naprawy pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej, które potwierdzone będą międzynarodowym certyfikatem ukończenia,  
• kursy zawodowe SEP - zakończone egzaminem SEP,
oraz
• staże zawodowe ze stypendium w wysokości 1 800 zł (brutto) dla każdego ucznia.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 60 z 1715

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”