OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Konkurs
W dniu 11.03.2021 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie odbył się III Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska Piastów”. Honorowy patronat nad konkursem objęła Starosta Powiatu Bełchatowskiego.
Do zmagań konkursowych przystąpiło 21 uczniów reprezentujących 7 szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu bełchatowskiego. Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę historyczną dotyczącą panowania w Polsce dynastii Piastów.
Czytaj całość
 
Zebrania z rodzicami 18 III - ONLINE
18 marca (czwartek) o godzinie 17:00 odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów klas I –II LO, I –III TE, I –III BS I St  oraz zebrania z rodzicami uczniów klas maturalnych LO i TE –powiadomienie rodziców o zagrożeniu oceną niedostateczną.
Wychowawcy przeprowadzą spotkania w sposób zdalny na wybranej platformie (np. Google Meet). Informacje o sposobie organizacji takiego zebrania wychowawcy klas przekażą rodzicom w wiadomości wysłanej przez dziennik elektroniczny. Kontakt z nauczycielami uczącymi w danej klasie możliwy jest przez dziennik elektroniczny.
 
Bądź najlepszy - zostań mistrzem!
IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o BHP i Prawie Pracy
„Bądź najlepszy – zostań mistrzem!”
11 marca 2021 - rozstrzygnięty!!!

Tematem konkursu była szeroko rozumiana tematyka prawa pracy i BHP. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie bełchatowskim. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie oraz Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Patronat objęło także Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, które wraz z PIP – Okręgowym Inspektoratem Pracy ufundowało nagrody dla zwycięzców. Nagrody wręczała Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pani Agnieszka Wasilewska oraz Nadinspektor Państwowej Inspekcji Pracy – OIP w Łodzi Pani Lidia Marciniak.
Czytaj całość
 
Komunikat
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. L. Czyżewskiego w Bełchatowie ma zaszczyt zaprosić Opiekunów i uczniów na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród z III Powiatowego Konkursu Multimedialnego dla klas pierwszych „Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem?”, które odbędzie się 11 marca 2021 r. w ZSP nr 1 w Bełchatowie o godzinie 12.30, w sali nr 11.
Organizatorzy: Z. Sykuła, A. Chudzik i M. Warzyńska.
 
Komunikat
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. L. Czyżewskiego w Bełchatowie oraz Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi ma zaszczyt zaprosić zgłoszone zespoły na IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o BHP i Prawie Pracy „BĄDŹ NAJLEPSZY – ZOSTAŃ MISTRZEM!”, który odbędzie się 11 marca 2021 r. w ZSP nr 1 w Bełchatowie o godzinie 10.00, w sali nr 11. Konkurs jest jednoetapowy i po jego rozstrzygnięciu nastąpi wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Starostę Powiatu Bełchatowskiego.
Organizatorzy: M. Warzyńska i R. Herudziński.
 
Dzień Kobiet

                                                                                                                                                                                                    

Image

 
 
Oferta pracy
Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku: Specjalista d.s. sprzedaży.

Jesteśmy młodą firmą, która specjalizuje się w sprzedaży produktów dla branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej.
W związku z planowanym otwarciem naszego centrum sprzedaży hurtowej w Bełchatowie poszukujemy kandydatów do pracy na pełen etat na stanowisko: specjalista d.s. sprzedaży.
Czytaj całość
 
Konkurs wiedzy o Żołnierzach Niezłomnych
01 marca 2021 roku w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie odbyła się VI edycja konkursu wiedzy o Żołnierzach Niezłomnych. Konkurs został zorganizowany przez Centralne Archiwum Strzeleckie imieniem Generała Dywizji Janusza Głuchowskiego.
O Puchar brygadiera Związku Strzeleckiego Józefa Wodzińskiego walczyli uczniowie szkół ponadpodstawowych. Uczniowie rozwiązywali test, w którym wykazywali się wiedzą dotyczącą „żołnierzy wyklętych” działających w Regionie oraz na ternie całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali: Radosław Prajzendanc 2 De TE i Marcel Stańczyk 2 E TE. Marcel zajął 3 miejsce, a Radosław 4 miejsce.
Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką Gosławy Kuśmierz i Anny Grzelczak.
 
XIX POWIATOWY KONKURS O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

23 lutego odbył się XIX POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH „LANDESKUNDE organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego. Wzorem lat ubiegłych w pracach komisji konkursu brały udział z Katedry Germanistyki Uniwersytetu Łódzkiego Panie dr Małgorzata Stawikowska- Marcinkowska oraz dr Małgorzata Żytyńska, które z uwagi na czas pandemii połączyły się online. Wśród uczestników konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły Eryk Świątek i Bartosz Malak z klasy II i TE, którzy byli pod opieką nauczyciela języka niemieckiego Pani Renaty Bartoszewskiej. Konkurs składał się z części pisemnej i ustnej. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością, szczegółową znajomością tematu oraz bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Czytaj całość
 
XI Powiatowy Konkurs Recytatorski
XI Powiatowy Konkurs Recytatorski „MIŁOŚĆ MI WSZYSTKO WYJAŚNIŁA...” organizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego został rozstrzygnięty.
Wśród uczestników znalazła się również reprezentantka naszej szkoły, Paulina Brzeszczyńska z klasy 2PW. Przygotowaniem uczennicy do konkursu zajęła się pani Iwona Frączkowska.
Paulinie Brzeszczyńskiej gratulujemy zdobycia wyróżnienia.
Czytaj całość
 
Szkolna grupa teatralna
Image
 
Informacja
Wydział Doboru Komendy Wojewódzkiej Policji zaprasza do odwiedzania i uczestnictwa w przedsięwzięciach publikowanych na Facebooku i Instagramie: @Zostań Łódzkim Policjantem.
 
Konkurs multimedialny

III Powiatowy Konkurs Multimedialny „Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem” dla uczniów klas pierwszych rozstrzygnięty!

Tematem konkursu była szeroko rozumiana elektryka i elektryczność. Konkurs adresowany był do uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych w powiecie bełchatowskim.
Konkurs pod patronatem Starosty Bełchatowskiego.

Do konkursu przystąpiły szkoły:
- I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bełchatowie
- Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Obrońców Praw Człowieka w Zelowie
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie
Zgłoszono 6 prac.

Czytaj całość
 
Stypendia naukowe

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego w 2021 roku

Ogłoszenie

Regulamin

Wniosek

 
Kursy maturalne
 
 
KOMUNIKAT
Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w sesji czerwiec-lipiec 2021 roku przez uczniów/absolwentów upływa:
- 07 lutego 2021 roku dla podstawy programowej 2017,
- 21 lutego 2021 roku dla podstawy programowej 2012 (stary, jednoliterowy egzamin dla absolwentów szkoły).
Miejsce składania deklaracji:
u kierownika zajęć praktycznych (pokój nr 29) w poniedziałki i w środy od godz. 8:00 do godz. 12:00.
 
Harmonogram wejść do sali egzaminacyjnej
Procedura wchodzenia do szkoły/sali egzaminacyjnej w czasie egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – część pisemna.
1. Należy unikać tworzenia się grup zdających przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną przed rozpoczęciem egzaminu oraz po jego zakończeniu.
2. W tym celu zdający z wyprzedzeniem otrzymują informację (zamieszczoną na stronie internetowej szkoły, wysłaną przez dziennik elektroniczny) o godzinie, o której powinni stawić się w szkole przed rozpoczęciem egzaminu. Będą to różne godziny dla zdających z sali egzaminacyjnej nr 1 (aula) w dniu 12 stycznia 2021 roku. Czas wejścia do szkoły/sali egzaminacyjnej w 15-minutowych odstępach.
3. Czekając na wejście do szkoły/sali egzaminacyjnej , zdający ustawiają się w szeregu i zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 metra) oraz mają zakryte usta i nos.
 
Czytaj całość
 
Wesołych Świąt
 
Image
 
 
ZARZĄDZENIE NR 21/2020
 
 
EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE,
W SESJI ZIMOWEJ 2021 – MODEL Z DOKUMENTEM

11 stycznia (poniedziałek) 2021 roku
– sala nr 2 (przed aulą), godzina 9:00
• technik elektryk – kwalifikacja EE.26 -  Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
• technik elektryk – kwalifikacja E.24 – Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
• technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – kwalifikacja B.22 – Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 – sala nr 1 (aula), godzina 9:00
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 1715

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”