OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
CZĘŚĆ PISEMNA EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE,
W SESJI ZIMOWEJ  2021

W dniu 12.01.2021 r. (wtorek) odbędzie się część pisemna egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

• godzina 10:00 – sala nr 2 (przed aulą)
- technik elektryk z zakresu kwalifikacji montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych  – E.07
- technik mechanik z zakresu kwalifikacji montaż i obsługa maszyn i urządzeń – MG.17
- technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z zakresu kwalifikacji montaż urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – BD.17
- technik budownictwa z zakresu kwalifikacji wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych – BD.29
Czytaj całość
 
Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie
Informujemy, że wszystkie materiały dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2012, 2017 i 2019) są dostępne na stronie:

https://www.testy.egzaminzawodowy.info

W Serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne, oraz przykładowe rozwiązania z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana. Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY.
Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online) lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku). Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań.
Uczniowie mogą udostępniać wyniki swoich testów nauczycielom, dzięki czemu możliwa jest praca zdalna.
Korzystanie z większości funkcji jest całkowicie bezpłatne lub może wymagać bezpłatnej rejestracji. Dostępne są także dodatkowe funkcje premium, ale nie są one w żaden sposób wymagane do korzystania z Serwisu.
 
"Zawodowcy w Łódzkiem"
„Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych. III edycja” realizowanego przez Województwo Łódzkie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Nabór trwa od 16 grudnia 2020 r. do 11 stycznia 2021 r.
 
Czytaj całość
 
ZMIANY W KALENDARZU ROKU SZKOLNEGO
W kalendarzu roku szkolnego ZSP nr 1 wprowadza się następujące modyfikacje:
17 grudnia 2020 r. – konsultacje dla rodziców, powiadomienie rodziców o zagrożeniu oceną niedostateczną (bez zmian);
23 – 31 grudnia 2020 r. – przerwa świąteczna (bez zmian);
4 – 17 stycznia 2021 r. – ferie zimowe;
4 lutego 2021 r.  – wystawienie ocen śródrocznych;
9 lutego 2021 r. – klasyfikacyjne posiedzenie rady pedagogicznej.

Zmiany te wynikają ze zmian kalendarza roku szkolnego ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki (Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19).
 
Zebrania z rodzicami 17 XII - ONLINE
17 grudnia (czwartek) o godzinie 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Wychowawcy przeprowadzą spotkania w sposób zdalny na wybranej platformie (np. Google Meet). Informacje o sposobie organizacji takiego zebrania wychowawcy klas przekażą rodzicom w wiadomości wysłanej przez dziennik elektroniczny. Kontakt z nauczycielami uczącymi w danej klasie możliwy jest przez dziennik elektroniczny.
 
Konkurs
                                                                                                                                                                     
III POWIATOWY KONKURS MULTIMEDIALNY
„Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem?”
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO
 
 
KOMUNIKAT
Od 30 XI zostają wznowione zajęcia w CKZ. Prosimy o śledzenie informacji publikowanych za pośrednictwem e-dziennika i strony internetowej szkoły oraz ewentualnych zmian w planie lekcji.
 
Zebrania z rodzicami 19 XI - ONLINE
19 listopada (czwartek) o godzinie 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Wychowawcy przeprowadzą spotkania w sposób zdalny na wybranej platformie (np. Google Meet). Informacje o sposobie organizacji takiego zebrania wychowawcy klas przekażą rodzicom w wiadomości wysłanej przez dziennik elektroniczny. Kontakt z nauczycielami uczącymi w danej klasie możliwy jest przez dziennik elektroniczny.
 
Konkurs
Komunikat dotyczący IV Konkursu Powiatowego BHP

W związku z zaistniałą sytuacją zgłoszenia do IV Powiatowego Konkursu BHP „Bądź najlepszy – zostań mistrzem!” można przesyłać do 16.11.2020 r., a konkurs będzie przeprowadzony w innym terminie o czym wszystkich zainteresowanych poinformujemy.

Regulamin konkursu
 
Uwaga!
Z uwagi na obecną sytuację, związaną z epidemią COVID-19 i ponownym okresem częściowej izolacji społecznej obejmującej starsze dzieci i młodzież proponujemy udzielenie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w formie kontaktu telefonicznego.
W związku z powyższym informujemy, że od dnia 30 października 2020 r. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bełchatowie zostaje uruchomiony telefoniczny dyżur psychologiczny dla dzieci i młodzieży:
- w każdą środę  w godzinach 8.00 – 12.00
- w każdy piątek w godzinach 8.00 – 12.00
Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego lub kontaktu z psychologiem zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 797 – 258 – 767.

Udzielana pomoc jest bezpłatna a jej udzielenie nie wymaga żadnego skierowania.
 
Godziny pracy
Godziny pracy pedagoga szkolnego, psychologa szkolnego, biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2020/2021 (obowiązuje od 19 października 2020 r. podczas zdalnego nauczania).
 
Czytaj całość
 
Dzień Edukacji Narodowej
Image
 
OGŁOSZENIE - DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ
14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć lekcyjnych.
 
 
Konkurs multimedialny NIEPODLEGŁA 2020
Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie.
Przedmiotem konkursu jest praca wykonana z wykorzystaniem programów i technik komputerowych nawiązująca w swojej treści do 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i promującej wśród ludzi młodych postawy patriotyczne. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest stworzenie pracy mającej na celu uczczenie 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i promowanie postaw patriotycznych wśród ludzi młodych. Każdy z uczestników przygotowuje pracę wykonaną z wykorzystaniem programów i technik komputerowych (np. film, plakat, znak graficzny).  Prace konkursowe, nigdzie poprzednio niepublikowane należy zapisać w jednym z podanych formatów plików: .jpg, .pdf, .mp4, .png,  Autorem pracy może być tylko jedna osoba.
Czytaj całość
 
XVIII Edycja Konkursu Plastycznego "TĘCZA"
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie plastycznym "Tęcza" proszę o zgłoszenie się do 20 października do pani A. Chudzik. Temat pracy konkursowej: "Moja ulubiona pora roku”.
 
Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do współpracy.
Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do p. M. Luter (sala 137) lub do p. I. Krawczyk (sala 1) osobiście lub przez dziennik elektroniczny.
 
 
Akcja krwiodawstwa!
Zapraszam wszystkich pełnoletnich uczniów naszej szkoły do oddawania krwi w dniu:
9 października (piątek) 2020 r. w godzinach: 9.00-12.00.
Akcja krwiodawstwa będzie miała miejsce w auli szkolnej. Proszę o odpowiednie przygotowanie się, czyli lekkostrawny posiłek w czwartek i piątek rano oraz picie większej ilości wody. Przypominam również o przyniesieniu dokumentu tożsamości. Przychodzimy zdrowi!!! W przypadku pytań proszę o kontakt.
Agnieszka Wróblewska
 
Dzień Patrona i Ślubowanie klas pierwszych
„Pytam Was, bo jesteście młodzi, czy sprawa narodu i Ojczyzny interesuje dzisiejszego, młodego człowieka? Pytanie to nie jest bezpodstawne. Niewielu już żyje świadków historii. Nasi przodkowie zabrali do grobu tęsknotę za wolną i suwerenną Polską. Zabrali do grobu czyny, które były dowodem miłości do ojczyzny. Miłości, która stanowiła treść działań i sens życia.”
Tymi słowami 8 października 2020 roku rozpoczęła się uroczystość upamiętniająca patrona naszej szkoły – generała Ludwika Czyżewskiego. Przed popiersiem obrońcy Gór Borowskich młodzież złożyła kwiaty i zapaliła znicze, oddając hołd zasłużonemu dla regionu bohaterowi.
Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Nietypową lekcję historii dla młodszych kolegów przygotowali uczniowie klas mundurowych naszego liceum, klasy: 2 PW i 2 PWg oraz klasa 4 I Technikum Energetycznego. Mimo że spotkanie odbyło się w kameralnym gronie, z zastosowaniem reżimu sanitarnego, miało jednak charakter bardzo uroczysty i stało się okazją do refleksji i zadumy.
 
Opieka stomatologiczna

Zasady udzielania opieki stomatologicznej w roku szkolnym 2020/2021.

 
XLVII OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Eliminacje szkolne (zawody I stopnia) odbędą się w szkole 23 października 2020 r. Osoby zainteresowane udziałem muszą zgłosić się (najpóźniej 8 października) do pani Anity Chudzik. Zgłoszenie można przesłać przez e-dziennik.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 100 z 1715

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”